هروی: ثبت نام ورزشکاران به منزله حضور قطعی آنها نیست/ ترکیب تیم ملی کاراته در قهرمانی جهان پس از بازیهای هانگژو اعلام می شود

سرمربي تيم ملي كاراته مردان ايران گفت: ثبت نام برخي ورزشكاران براي حضور در مسابقات قهرماني جهان 2023 از چند روز ديگر آغاز مي شود اما اين به منزله حضور قطعي آنها در مسابقات قهرماني جهان نيست.

 هروي: ثبت نام ورزشكاران به منزله حضور قطعي آنها نيست/ تركيب تيم ملي كاراته در قهرماني جهان پس از بازيهاي هانگژو اعلام مي شود
سید شهرام هروی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کاراته اظهار داشت: تیم ملی کاراته تمرینات منظم خود را به منظور حضور قدرتمند در بازیهای آسیایی 2022 هانگژو پشت سر می گذارد. تمام تلاش ما این است که در فرصت باقیمانده بازیکنان به شرایط ایده ال فنی برسند و روز مسابقه در اوج آمادگی باشند.

وی افزود: کاراته همیشه جزو رشته های موفق در بازیهای آسیایی بوده، امیدواریم این دوره نیز همین گونه شود و بتوانیم مدال های خوش رنگی برای کاروان ورزشی ایران به ارمغان بیاوریم. هر چند ورزش قابل پیش بینی نیست اما به موفقیت تیم ملی در هانگژو بسیار امیدوار هستم.

هروی ادامه داد: بلافاصله پس از برگزاری بازیهای آسیایی هانگژو آماده حضور در مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی بوداپست می‌شویم. با توجه به اینکه فاصله زمانی این دو رویداد خیلی کم است، ثبت نام برخی ورزشکاران از چند روز دیگر آغاز می شود اما این به منزله حضور قطعی آنها در مسابقات قهرمانی جهان نیست زیرا ترکیب نهایی تیم ملی کاراته ایران در مسابقات قهرمانی جهان پس از بازیهای آسیایی هانگژو و بررسی عملکرد ملی پوشان در این رویداد مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم ملی کاراته کشورمان در پایان یادآور شد: رقابت در مسابقات قهرمانی جهان همیشه سخت و دشوار است و باید با تمام قوا در این رقابت ها حاضر شویم. تمام هم و غم ما این است که در بخش تیمی و انفرادی عملکرد مناسبی مثل سالهای 2016 و 2018 داشته باشیم.

{ کد خبر : 100000566 }{1402/06/19}