مومنی: عملکرد جوانان کاراته در انتخابی تیم ملی امیدوار کننده بود

دبیر فدراسیون کاراته با تمجید از مبارزات ارائه شده در مسابقات انتخابی تیم ملی گفت: عملکرد جوانان به گونه‌ای بود که می‌توانند همراه با نفرات باتجربه، سال‌ها برای تیم ملی افتخار آفرینی کنند.به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، «وحید مومنی» در گفت‌وگو با ایرنا سطح فنی مبارزات انتخابی تیم ملی را مناسب ارزیابی کرد و اظهار داشت: کاراته ایران آنقدر غنی است و توان بالایی دارد که در هر وزن، نفرات جوان توانستند همراه با باتجربه‌ها خودشان را ثابت کنند.


وی گفت: در وزن ۶۰ کیلوگرم مسکینی، ۶۷ فرجی و نعمتی، ۷۵ حیدری، عدالتی و شهگل در کنار نفرات باتجربه‌ای چون آسیابری و عسگری، ۸۴ امیرحسین فداکار و اسماعیل معتمدی در کنار خدابخشی و پورشیب و در به اضافه ۸۴ کیلوگرم، نعمتی، نکوهمت همراه با گنج‌زاده و اباذری نشان دادند که کاراته ایران جوانان شایسته‌ایی دارد.


دبیر فدراسیون کاراته توضیح داد: این جوانان ظرفیت‌های کاراته کشور هستند و توانستند عملکرد خوبی داشته باشند. آنها در کنار نفرات باتجربه و قهرمانان جهان واقعا مبارزات خوبی ارائه کردند.


وی در خصوص استفاده مکرر از سیستم ویدئوچک گفت: تمام سعی فدراسیون برگزاری شفاف بود. سیستم بازبینی فیلم را قرار دادیم و بنابر خواسته کادر فنی، هر دو بازیکن ۲ کارت اعتراض داشت تا دیگر اشتباه داوری به کمترین حد ممکن رسیده و از بین برود. همچنین مربیان کاراته‌کاها نیز در سالن حضور داشتند.


مومنی در مورد برگزاری مسابقات بانوان پشت درهای بسته، عنوان کرد: این مومنی: عملکرد جوانان کاراته در انتخابی تیم ملی امیدوار کننده بوددبیر فدراسیون کاراته با تمجید از مبارزات ارائه شده در مسابقات انتخابی تیم ملی گفت: عملکرد جوانان به گونه‌ای بود که می‌توانند همراه با نفرات باتجربه، سال‌ها برای تیم ملی افتخار آفرینی کنند.به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، «وحید مومنی» در گفت‌وگو با ایرنا سطح فنی مبارزات انتخابی تیم ملی را مناسب ارزیابی کرد و اظهار داشت: کاراته ایران آنقدر غنی است و توان بالایی دارد که در هر وزن، نفرات جوان توانستند همراه با باتجربه‌ها خودشان را ثابت کنند.وی گفت: در وزن ۶۰ کیلوگرم مسکینی، ۶۷ فرجی و نعمتی، ۷۵ حیدری، عدالتی و شهگل در کنار نفرات باتجربه‌ای چون آسیابری و عسگری، ۸۴ امیرحسین فداکار و اسماعیل معتمدی در کنار خدابخشی و پورشیب و در به اضافه ۸۴ کیلوگرم، نعمتی، نکوهمت همراه با گنج‌زاده و اباذری نشان دادند که کاراته ایران جوانان شایسته‌ایی دارد.دبیر فدراسیون کاراته توضیح داد: این جوانان ظرفیت‌های کاراته کشور هستند و توانستند عملکرد خوبی داشته باشند. آنها در کنار نفرات باتجربه و قهرمانان جهان واقعا مبارزات خوبی ارائه کردند.وی در خصوص استفاده مکرر از سیستم ویدئوچک گفت: تمام سعی فدراسیون برگزاری شفاف بود. سیستم بازبینی فیلم را قرار دادیم و بنابر خواسته کادر فنی، هر دو بازیکن ۲ کارت اعتراض داشت تا دیگر اشتباه داوری به کمترین حد ممکن رسیده و از بین برود. همچنین مربیان کاراته‌کاها نیز در سالن حضور داشتند.مومنی در مورد برگزاری مسابقات بانوان پشت درهای بسته، عنوان کرد: این مساله نظر کادر فنی بود. مسابقات آنها همچون مردان به صورت لایو از اینستاگرام فدراسیون پخش شد. بانوان نیز ۲ کارت اعتراض داشتند و در مجموع مشکلی نبود.دبیر فدراسیون کاراته ادامه داد: اکنون مردان و زنان کاراته ایران برای حضور در قهرمانی آسیا و بازی‌های کشورهای اسلامی آماده می‌شوند و امیدوارم مثل همیشه به موفقیت برسند. نظر کادر فنی بود. مسابقات آنها همچون مردان به صورت لایو از اینستاگرام فدراسیون پخش شد. بانوان نیز ۲ کارت اعتراض داشتند و در مجموع مشکلی نبود.


دبیر فدراسیون کاراته ادامه داد: اکنون مردان و زنان کاراته ایران برای حضور در قهرمانی آسیا و بازی‌های کشورهای اسلامی آماده می‌شوند و امیدوارم مثل همیشه به موفقیت برسند.

{ کد خبر : 1188 }{1401/04/08}