جلسه هم اندیشی نواب رئیس بانوان هیات های کاراته استان ها برگزار شد

با حضور نايب رئيس بانوان كميته ملي المپيك جلسه هم انديشي نواب رييس بانوان هيئت‌هاي كاراته استان هاي سراسر كشور صبح امروز برگزار شد.

جلسه هم انديشي نواب رئيس بانوان هيات هاي كاراته استان ها برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، با حضور مهین فرهادی زاد نایب رئیس بانوان کمیته ملی المپیک، سید حسن طباطبایی رئیس، افسانه باقری نایب رئیس، یوسف گرشاسبی دبیر فدراسیون و نمایندگان بانوان هیئتهای کاراته استانهای سراسر کشور، جلسه نواب رئیس بانوان فدراسیون صبح امروز شنبه ۱۴ بهمن ماه در سالن شماره دو استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار  شد.

بر اساس این گزارش این نشست تخصصی در حوزه بانوان به منظور بررسی عملکرد کاراته بانوان در سطح کشور و بحث و تبادل نظر خصوص برنامه های آتی در راستای استفاده حداکثری از پتانسیل‌های های موجود در این بخش برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که با حضور دکتر فرهادی زاد آغاز شد، افسانه باقری نایب رئیس فدراسیون ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه خلاصه ای از عملکرد بخش بانوان در حوزه های مختلف را به سمع حاضرین رساند.

مهین فرهادی زاد نایب رئیس بانوان کمیته ملی المپیک از بانوان ورزشکار به عنوان نمایندگان زنان کشورمان در میادین بین المللی نام برد و گفت: از لحاظ آماری چه در زمینه مربیگری و چه در بحث داوری در داخل کشور تامین هستیم، در گام بعدی باید به فکر رشد این اقشار در میادین بین المللی باشیم. 

وی افزود: زنان ورزشکار ما باید بتوانند از رسانه منتفع شوند ، مسئله ای که در تمام دنیا مورد توجه  ویژه قرار گرفته است، ایجاد فضا تبلیغات برای بانوان باعث جذب اسپانسر و کمک به انتقاع بانوان خواهد داشت.   

سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته با اشاره به جمعیت آماری بالای این رشته گفت: کاراته همواره جزء فدراسیون هایی بوده که بیشترین تعداد ورزشکار سازماندهی شده را به خود اختصاص داده اند و در این بین بانوان نقش مثمرثمری را داشته اند، در برخی رویدادها و برنامه های فدراسیون حضور دختران پررنگ تر از پسران بوده است.

وی اینگونه ادامه داد: علاوه بر حرف و شعار باید بتوانیم به معنای واقعی از پتانسیل موجود در بخش بانوان استفاده کنیم، خوشبختانه این امر در فدراسیون کاراته محقق شده است، در حال حاضر ریاست دو کمیته تخصصی و ۲ هیات استانی به بانوان محول شده است که این خود می تواند منشا خیر باشد.

طباطبایی در ادامه افزود: پتانسیل بالای بانوان در کاراته بر کسی پوشیده نیست، بسیاری از این بانوان توانمند در سازمان های دیگر در حال فعالیت هستند و به موفقیتهای بسیاری دست یافته اند، باید بتوانیم در صحنه اجرایی و فنی از تمام ظرفیتهای موجود استفاده نماییم.

در خاتمه این نشست که با حضور گرشاسبی دبیر و باقری نایب رییس بانوان فدراسیون ادامه پیدا کرد، نواب رییس هیاتهای استانی به بحث و تبادل نظر و ارائه نقطه نظرات خود پیرامون مسائل مربوط به بخش بانوان و چگونگی مرتفع سازی مشکلات پرداختند.


جلسه هم اندیشی نواب رئیس بانوان هیات های کاراته استان ها برگزار شد

{ کد خبر : 100000828 }

کلمات کلیدی-
تاریخچه
فیلم