برگزاری کلاس آموزش کوچینگ با مدرسی رئیس شورای داوران آسیا به صورت آنلاین

كلاس آموزش كوچينگ و قوانين جهاني كاراته همزمان با سمينار آموزشي قوانين داوري كاراته با مدرسي رئيس شوراي داوران آسيا روز چهارشنبه ۲۵ بهمن برگزار مي شود.

برگزاري كلاس آموزش كوچينگ با مدرسي رئيس شوراي داوران آسيا به صورت آنلاين
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، کلاس آموزش کوچینگ و آشنایی با قوانین جدید فدراسیون جهانی برای مربیان سراسر کشور همزمان با سمینار آموزشی قوانین داوری کاراته در سال ۲۰۲۴ با هدف تقویت و پیشرفت سطح فنی داوران و مربیان کاراته با مدرسی منصور السلطان رئیس شورای داوران آسیا و عضو شورای داوران جهان روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ از ساعت ۹ صبح در سالن همایش قلم کتابخانه ملی در استان تهران برگزار می شود.

این کلاس برای مربیان به صورت وبینار نیز برگزار می شود و مربیانی که شرایط سفر به تهران و حضور در این کلاس را ندارند می توانند به صورت آنلاین شرکت کنند.

مربیان جهت هدایت و کوچینگ ورزشکاران خود در رویداد های پیش رو و مسابقات سال ۱۴۰۳ میبایست در این دوره شرکت کنند و پس از شرکت در این دوره کارت کوچینگ به آنها تعلق میگیرد. همچنین شرکت‌ در این دوره برای تمامی داوران بلامانع می باشد و ثبت نام آن از طریق سامانه ملی کاراته انجام می شود.

لازم به ذکر است داوران برای ثبت نام در این دوره از طریق سامانه ملی کاراته، رویداد های جاری بخش داوری و مربیان نیز از طریق رویداد های جاری بخش آموزش اقدام کنند.  لازم به ذکر پرداخت مبلغ و دریافت آیدی کارت به منظور تکمیل ثبت نام است.

ثبت نام این دوره تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۲ بهمن میباشد و مربیان و داوران پس از دریافت آیدی کارت می توانند در این دوره شرکت کنند.

{ کد خبر : 100000846 }

کلمات کلیدی-
تاریخچه
فیلم