اطلاعیه کمیته داوران در خصوص آزمون فدراسیون برای شرکت در کلاس داوری آسیا‌

آزمون متقاضيان شركت در اولين درجه داوري آسيايي كاراته ازبكستان، در رقابت هاي انتخابي تيم ملي در همدان برگزار ميشود.

اطلاعيه كميته داوران در خصوص آزمون فدراسيون براي شركت در كلاس داوري آسيا‌

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، با اعلام فدراسیون کاراته آسیا، آزمون درجه داوری (JB) آسیا در شهر سمرقند کشور ازبکستان ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

داوران ممتاز ملی واجد شرایط و متقاضی شرکت در کسب اولین درجه آسیایی که از طریق سامانه ملی کاراته ثبت نام کرده اند و حداقل دو مسابقه ملی در سال ۱۴۰۲ را قضاوت کرده اند، پس از گذراندن و قبولی در آزمون تئوری (به زبان انگلیسی) و عملی به این دوره اعزام می شوند.

آزمون عملی این داوران در حین برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی همدان برگزار و توسط کمیته داوران بررسی میگردد. همچنین آزمون تئوری کاتا و کومیته داوران آقایان روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه و همچنین در بخش داوران بانوان نیز روز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ در استان همدان برگزار می شود.

داورانی که از طریق سامانه ملی کاراته ثبت نام کرده اند در زمان برگزاری آزمون، معرفی نامه از هیات کاراته استان جهت شرکت در این دوره را نیز به همراه داشته باشند.

مسابقات قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در بخش کومیته رده های سنی نوجوانان، جوانان، زیر ۲۱ سال و بزرگسالان پسران طی روز های ۲۶ الی ۳۱ فروردین و در بخش دختران نیز طی روز های یک الی ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در استان همدان برگزار می شود.

{ کد خبر : 100000908 }

کلمات کلیدی-
تاریخچه
فیلم