سوم خرداد زمان برگزاری مرحله سوم انتخابی تیم ملی بانوان

مرحله سوم انتخابي تيم ملي كاراته بانوان روز پنج شنبه سوم خرداد در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار مي شود.

سوم خرداد زمان برگزاري مرحله سوم انتخابي تيم ملي بانوان
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، مرحله سوم انتخابی تیم ملی کاراته بانوان روز پنجشنبه ۳ خرداد ماه در مجموعه ورزشی شهید کبگانیان تهران برگزار می شود. شرکت کنندگان این مرحله به غیر از مدال‌ آوران طلای قهرمانی کشور همدان، همه مدال‌آوران رده‌ی بزرگسالان و یک نفر منتخب مرحله مقدماتی انتخابی خواهند بود.

لازم به ذکر است سارا بهمن‌یار بازیکن سال گذشته تیم ملی در رده وزنی ۵۰- کیلو به علت آسیب‌دیدگی که در قهرمانی کشور حضور نداشته در این مرحله از انتخابی شرکت خواهد نمود. همچنین فاطمه سعادتی آسیب‌دیده‌ در حین مسابقات جهانی مجارستان ۲۰۲۳ به دلیل استراحت پزشکی در این انتخابی حضور نخواهد داشت.)

ورزشکاران در این مرحله در جدول دو حذفی و با یک کیلو ارفاق وزن به رقابت خواهند پرداخت، ضمنا" در همه اوزان ۲ نفر به اردو راه خواهند یافت و گزینش ورزشکاران برای مسابقات کومیته تیمی با نظر کادر فنی خواهد بود.

زمان وزن‌کشی ساعت  ۱۸ تا ۲۰ روز قبل ( ۲خرداد) در محل سازمان لیگ سالن کبگانیان و صبح روز مسابقه ساعت ۸ می‌باشد این رقابت ها نیز از ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد و تمرینات متمرکز تیم ملی بزرگسالان از ۴ خرداد ماه آغاز می شود.

ورزشکاران حاضر در این رقابت ها به شرح زیر هستند:

وزن ۵۰-: ستاره زارعی از مازندران، مبینا عمادی از تهران، فائزه طوسی از البرز، یلدا بیرانوند از همدان، سارا بهمن‌یار از گیلان.

وزن ۵۵-: بهناز بتویی از تهران، فاطمه یوسفی از اصفهان، زینب جعفرنژاد از تهران، فاطمه زهرا سعیدآبادی از کرمان

وزن ۶۱-: مهرنگار احمدی کرمان، فاطمه اصل زارع از تهران، فاطمه شجایی از مازندران، غزل نادری از تهران

وزن ۶۸-: مبینا حیدری از تهران، هانا حسین پور از مازندران، کیمیا یوسفی از مازندران، هنگامه بی‌غم از گیلان

وزن ۶۸+: حنانه صالحی از مازندران، نگین آلتونی از تهران، فاطمه زهرا گلبندی از مازندران، شیما آل‌ سعدی از فارس

{ کد خبر : 100000988 }

کلمات کلیدی-
تاریخچه
فیلم