تشریح شرایط برگزاری رقابت های انتخابی اردوی تیم‌ ملی

هروی: مسابقات طی دو روز و بر روی یک تاتامی برگزار می شود

سرمربی تیم ملی کاراته مردان گفت: رقابت های انتخابی اردوی تیم ملی چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود.

هروی: مسابقات طی دو روز و بر روی یک تاتامی برگزار می شود


سید شهرام هروی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کاراته اظهار داشت: رقابت انتخابی نفرات دعوت شده به اردوی مقدماتی تیم ملی کاراته چهارشنبه و پنجشنبه 30 و 31 تیرماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می شود. این مسابقات پس از برگزاری 3 جلسه تمرین نفرات دعوت شده به اردو برگزار خواهد شد.


وی افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته ،مسابقات روز چهارشنبه از ساعت 15 و با برگزاری رقابت های اوزان 60 ، 67 و 75 آغاز می شود. رقابت های این وزن در روز چهارشنبه تا مشخص شدن 4 نفر برتر هر وزن ادامه خواهد یافت. مسابقات روز پنجشنبه هم از ساعت 9 صبح و در اوزان 55 ، 84- و 84+ برگزار می شود تا دو نفر برتر هر وزن مشخص شود. همچنین رقابت های 4 نفر برتر اوزان 60 ، 67 و 75 نیز روز پنج شنبه برگزار می شود.


سرمربی تیم ملی ادامه داد: دلیل اینکه نفرات برتر اوزان 60 ، 67 و 75 در دو روز مشخص می شود، زیاد بودن تعداد ورزشکاران در این وزن است. همچنین مراسم قرعه کشی رقابت ها نیز روز سه شنبه و با حضور خود ورزشکاران انجام می شود.


هروی خاطرنشان کرد: برای برقراری عدالت از فدراسیون درخواست کردیم که بهترین داوران این رقابت ها را قضاوت کنند. همچنین مسابقات بر روی یک تاتامی و با استفاده از ویدئو چک برگزار می شود. تمام تلاش ما برقراری عدالت و راهیابی شایسته ترین نفرات به اردوهای تیم ملی است.


سرمربی تیم ملی در پایان یادآور شد: مسابقات قهرمانی کشور نیز با رعایت تمام استانداردها برگزار می شود و ان شا الله با مشخص شدن نفرات برتر آن مسابقات که بعد از المپیک برگزار می شود، اردوی یک ماهه تیم ملی آغاز خواهد شد تا ورزشکاران خودشان را آماده مسابقات قهرمانی جهان و آسیا کنند.

{ کد خبر : 6374 }

کلمات کلیدی