این نتیجه دیگر تکرار نمی شود

رهنما: فدراسیون کاراته مسیر موفقیت ما را هموار کرد

سرمربی تیم ملی کاراته ناشنوایان ایران پس از قهرمانی در مسابقات جهانی گفت: فدراسیون کاراته با حمایتی که از ورزشکاران تیم ملی ناشنوایان داشت عملا مسیر موفقیت ما در مسابقات جهانی را هموار کرد.

رهنما: فدراسیون کاراته مسیر موفقیت ما را هموار کرد


مسعود رهنما در گفتگو با روابط‌عمومی فدراسیون کاراته درباره مسابقات قهرمانی ناشنوایان جهان گفت: ایران میزبان مسابقات بود و به دلیل شرایط کنونی رقابت‌ها از کمیت بالایی برخوردار نبود اما کیفیت بسیاری داشت. چهار تیم نخست مسابقات در دو دوره المپیک حضور داشتند.  حضور تیم‌های ترکیه، اوکراین، روسیه و ایران از نظر سطح فنی مسابقات در رده بالایی قرار داد.


وی ادامه داد: تیم ایران پس‌از درخشش در مسابقات صوفیه بلغارستان که در دو بخش کومیته و کاتای مردان و زنان موفق شده بود چهار مدال طلا بدست آورد با توجه به تغییراتی که در کادر فنی انجام‌شده بود از جایگاه اصلی خود فاصله گرفت و سقوط آزاد داشت. تیم ملی در رقابت‌های ترکیه از چهار مدال طلا به یک مدال طلا رسید.


سرمربی تیم ناشنوایان افزود: پس‌از تغییراتی که در راس فدراسیون ناشنوایان انجام شد از من خواسته شد که هدایت این تیم را برعهده بگیرم. وظیفه خود می‌دانستم که اگر توانایی فنی دارم به‌عنوان زکات در اختیار این بخش از جامعه قرار دهم. خوشبختانه شرایط خوبی بود و جامعه ناشنوایان بسیار با استعداد و خوب هستند که در مدت‌زمان ۲ ماه موفق شدیم در بخش کومیته مردان سه طلا و کومیته زنان نیز سه طلا بدست آوریم. در نهایت ایران با ۷ طلا عنوان قهرمانی را بدست آورد.


رهنما ادامه داد: لطف و عنایت خداوند شامل حالمان شد که توانستیم چنین نتیجه‌ای به دست آوریم و فکر نمی‌کنم دیگر این نتیجه تکرار شود. حضور در مسابقات تجربه خوبی برای شرکت در المپیک سال آینده است. جا دارد از مربیان زحمت‌کش در تیم مردان و زنان تشکر کنم که در این مسیر مارا همراهی و کمک کردند؛ بویژه طباطبایی که شرایط حضور بنده در تیم ملی کاراته ناشنوایان ایران را هموار کرد.

{ کد خبر : 6679 }

کلمات کلیدی