بازی های کشور های اسلامی قونیه ۲۰۲۱

صادقی به مدال نقره کاتای انفرادی بانوان دست یافت

فاطمه صادقي نماينده كاتا انفرادي بانوان كشورمان مدال نقر بازي هاي همبستگي كشور هاي اسلامي را بدست آورد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، فاطمه صادقی نماینده کاتا انفرادی بانوان کشورمان پس از اجرای دو کاتا و قرار گیری در جایگاه اول گروه خود راهی فینال پنجمین دوره بازی های همبستگی کشور های اسلامی شده بود و با شکست در این مسابقه صاحب مدال نقره شد.

صادقی در دور اول با کسب امتیاز ۲۵.۱۴ به عنوان صدر نشین گروه یک معرفی شد و پس از صادقی نیز مراکش، الجزایر، کویت قرقیزستان، ترکمنستان و کامرون قرار گرفتند.

وی در دور دوم نیز با کسب امتیاز ۲۴.۸۰ در جایگاه اول گروه خود قرار گرفت تا فینالیست کاتا انفرادی بانوان شود و پس از وی مراکش و الجزایر و کویت نیست در رده های بعدی قرار گرفتند.

نماینده کاتا انفرادی کشورمان با امتیاز ۲۵.۱۴ از دلیرا بوزان از ترکیه با امتیاز ۲۵.۷۴ شکست خورد و صاحب مدال نقره این مشابقات شد.

پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی به میزبانی قونیه ترکیه از ۱۸ مرداد آغاز و تا ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. رقابت های کاراته نیز از روز گذشته چهارشنبه ۲۶ مرداد آغاز و تا امروز (پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱) با حضور ۲۲۹ ورزشکار از ۳۰ کشور پیگیری خواهد شد.

{ کد خبر : 100000060 }

کلمات کلیدی-
تاریخچه
فیلم