سه مدال طلا، نقره و برنز حاصل تلاش کاراته کاهای ایران در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان پاریس ۲۰۲۴

سه مدال طلا، نقره و برنز حاصل تلاش نمايندگان كاراته ايران در رقابت هاي ليگ برتر كاراته وان پاريس ۲۰۲۴ بود.

سه مدال طلا، نقره و برنز حاصل تلاش كاراته كاهاي ايران در مسابقات ليگ جهاني كاراته وان پاريس ۲۰۲۴

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، اولین مرحله از رقابت های لیگ برتر کاراته وان در سال ۲۰۲۴ به میزبانی پاریس فرانسه از ۶ بهمن آغاز و امروز با برگزاری رقابت های رده بندی و فینال به پایان رسید. در این دوره از مسابقات کاراته کاهای کشورمان که در قالب تیم "کاراته پلاس" در این رقابت‌ها شرکت کرده بودند، موفق به کسب ۳ مدال طلا، نقره و برنز شدند.

آتوسا گلشاد نژاد در وزن ۶۱- کیلوگرم بانوان در رقابت فینال مقابل آنیتا سروجینا از اوکراین در حالی که یک بر یک مساوی بودند با رای داوران پیروز شد و عنوان قهرمانی لیگ برتر کاراته وان پاریس ۲۰۲۴ را بدست آورد.


مبینا حیدری در فینال وزن ۶۸- کیلوگرم مسابقات لیگ برتر کاراته وان پاریس ۲۰۲۴، مقابل تالیا سومبه از فرانسه با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد و صاحب مدال نقره این دوره از رقابت ها شد.

علی مسکینی دیگر کاراته کا کشورمان نیز با پیروزی ۱۰ بر ۲ مقابل عبداله شعبان از کویت در دیدار رده بندی وزن ۶۰- کیلوگرم مسابقات لیگ برتر کاراته وان پاریس ۲۰۲۴، صاحب مدال برنز این دوره از مسابقات شد.

امیر مهدی زاده، مهدی عاشوری، لیلا برجعلی و مهسا افسانه دیگر کاراته کاهای کشورمان بودند که در دیدار رده بندی دستشان از رسیدن به مدال برنز کوتاه ماند.

{ کد خبر : 100000819 }

کلمات کلیدی-
تاریخچه
فیلم