رقابت های گزینشی المپیک، پاریس۲۰۲۱

نمایندگان کاراته ایران حریفان خود را شناختند

مسابقات گزینشی المپیک در پاریس قرعه کشی شد و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات گزینشی المپیک توکیو به میزبانی پاریس طی روز های ۲۱ الی ۲۳ خرداد ماه با حضور حدود ۵۰۰ ورزشکار از ۹۸کشور برگزار می شود و تیم ملی کاراته کشورمان با چهار نماینده عازم این مسابقات شدند.


بر اساس قرعه‌کشی انجام شده، نمایندگان ایران طبق زمانبندی اعلامی به مصاف رقبایشان می‌روند.در بخش بانوان:


کاتا انفرادی:

فاطمه صادقی در گروه سه مقابل حریفانی از نروژ، ایرلند، پرو، ونزوئلا، فرانسه، تایلند، مجارستان، جمهوری چک، السالوادور، لهستان به رقابت خواهد پرداخت.


وزن منفی ۶۱ کیلوگرم:

رزیتا علیپور پس از استراحت در دور اول با برنده دومینیکن و اسپانیا به مبارزه خواهد پرداخت.در بخش آقایان:


کاتا انفرادی: 


ابوالفضل شهرجردی در گروه یک مقابل حریفانی از سالوادور، رومانی، ترینیداد توباگو، پرو، روسیه، فرانسه به رقابت خواهد پرداخت.


وزن منفی ۶۷ کیلوگرم: 

امیر مهدی زاده پس از استراحت، در دور دوم با نادر ازوزی از تونس به رقابت خواهد پرداخت.این رقابتها به مدت سه روز  ادامه دارد و در نخستین روز (جمعه) فاطمه صادقی در بخش کاتای انفرادی بانوان از ساعت ۱۱:۳۰ و امیر مهدی زاده در وزن منفی ۶۷ کیلوگرم آقایان از ساعت ۱۳:۳۰ به مصاف رقبایشان خواهند رفت.


در روز دوم مسابقات نیز ابوالفضل شهرجردی در بخش کاتا انفرادی آقایان از ساعت ۱۱:۳۰ و رزیتا علیپور در وزن منفی ۶۱ کیلوگرم بانوان از ساعت ۱۳:۳۰ با رقبای خود مسابقه خواهند داد.  


 تیم ملی کاراته کشورمان با توجه به کسب سهمیه در اوزان دیگر در روز سوم مسابقات نماینده ای ندارد و پس از پایان مرحله حذفی هر رده دو فینالیست و دو نفر سوم در یک گروه به صورت دوره ای در همان روز با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا در مجموع جواز حضور ۲۴ قهرمان (سه نفر نخست هر رده) برای حضور در المپیک صادر شود.

{ کد خبر : 6330 }

کلمات کلیدی
تاریخچه
فیلم